Zápis dětí na školní rok 2020/2021

13.04.2020

JE TU ZÁPIS dětí do lesní školky! Bude probíhat elektronicky od 22.4. do 21.6. 2020. Po vyplnění přihlášky (viz níže) budete informováni e-mailem ohledně rezervace místa. K předškolnímu vzdělávání přijímáme děti od 3 do 7 let, včetně předškoláků. Přednost při přijímání mají děti docházející více dní v týdnu (min. docházka je 2 dny v týdnu). 

V případě zájmu, a pokud to situace v ČR dovolí, je možno přijít během června na tzv. zkušební den, kde se dítě i rodič seznámí s prostředím, průvodci a může zažít jedno lesní dopoledne spolu s námi. Zkušební den je zdarma, termín je třeba si předem domluvit na telefonu nebo e-mailem, viz kontakty. Koncem června se pak všechny nově zapsané děti setkají v naší zahradě na společném odpoledni. Ohledně termínu budete včas informováni.

Říká se, že lesní školka je pro každé dítě, ale ne pro každého rodiče :-) Jsme komunitní, proto do školky nevstupuje pouze dítě, ale celá rodina. Před nástupem doporučujeme si pročíst Pro rodiče k úvaze - kritéria pro nástup a dobrý start v naší lesní školce.

Už teď se na Vás těšíme!

                                                             

                                                         Přihláška dítěte do LS Oslavánek