Prevence a léčba podzimního nachlazení - beseda v jurtě

21.09.2020Vážení, srdečně Vás zveme do naší útulné jurty na letošní 1. besedu na aktuální téma. 

Ve čtvrtek 24.9. od 16.30 do 18 hodin si budeme povídat s MUDr. Lenkou Danielovou na téma podzimního nachlazení - jak mu předcházet a jak ho léčit přírodní cestou: 

"Podzim je obdobím častějších nachlazení, rýmy a jiných neduhů. Zejména děti ve školce v tomto období trpí větší zátěží imunitního systému. Srdečně zveme na besedu, kde budeme sdílet, jak se s podzimními neduhy vypořádat přírodní cestou. S Lenkou objevíme možnosti léčby z oblasti tkáňových solí, aromaterapie, bachových esencí a dalších přírodních léčiv. Dostaneme tipy na vytvoření domácí lékárničky k širšímu použití, rozebereme, jaká onemocnění lze léčit doma a kdy jít k lékaři." říká Lenka Danielová.

MUDr. Lenka Danielová je lékařka, neuroložka, která momentálně konzultuje potíže se spánkem dětí, sestavuje mix bachových esencí na míru pro různé náročné životní situace a radí s výběrem tkáňových solí pro určité zdravotní potíže.

Více informací na stránkách: https://lenkadanielova.cz/Trvání besedy cca 1,5 hodiny, děti jsou vítané. Vstupné dobrovolné.