Let(s)ní příměstské tábory

Hurá, je to tu! Zveme všechny děti na let(s)ní tábory do naší krásné zahrady a jejího okolí. Jako každým rokem nás čekají dobrodružné výpravy, výtvarné dílny, čvachtání v potoce a noční pozorování hvězdného nebe nad naši milou Náměští. 

Na táborech se nám uvolnili poslední místa, přihlásit se můžete ZDE.

Cena tábora je 2.400,- Kč (členové LS Oslavánek 2.000,- Kč)

V jarních měsících se všem předběžně přihlášeným ozveme se závaznou přihláškou a detailním popisem dobrodružství, které na nás čeká.

17. 7. 2023 - 21. 7. 2023 - SKUTEČNÍ HRDINOVÉ (již ukončen)

Všechny děti znají povolání těchto hrdinů běžného života. Na táboře Skuteční hrdinové se jimi i stanou. Dozví se o profesi záchranářů, hasičů, policie a myslivců a naučí se praktické, užitečné poznatky a dovednosti spojené s tímto tématem. To vše formou hry, příběhu, fantazie a taky trochy akční hrdinnosti v prostředí lesa, slunce a pohybu na čerstvém vzduchu.

7. 8. 2023 - 11. 8. 2023 - VIKINGOVÉ (3 volná místa)

Během tábora zažijí děti nejen atmosféru Vikingské kultury, ale také výzvy a překážky každodenního života Vikingů. Čeká nás trénink a rozvíjení všech dovedností, které správný Viking pro přežití potřebuje. Budeme dobývat nová území, získávat potřebné znalosti, suroviny a přátelství. Zjistíme jak je důležitá spolupráce mezi jednotlivými klany, uvidíme jestli zvládneme výhodně obchodovat a ubráníme všechna dobytá území i s kořistí.