Novinky z Oslavánku 

PF 2021

15.12.2020

zdravíme Vás ze zimního lesa a spolu s ním posíláme kopu radosti, lásky a pohodičky na celý příští rok!!!!

přejeme všem krásné prázdniny plné skvělých zážitků. S některými z vás se potkáme na letním táboře či v prázdninové školce a s ostatními se těšíme na Zahradní slavnosti k začátku školního roku v úterý 1. září v 15 hodin v naší zahradě.

konec školního roku oslavíme v Oslavánku, jak se na nás sluší a patří. Vždyť to máme přímo v názvu! Slavností a oslav totiž není nikdy dost ....

JE TU ZÁPIS dětí do lesní školky! Bude probíhat elektronicky od 22.4. do 21.6. 2020. Po vyplnění přihlášky (viz níže) budete informováni e-mailem ohledně rezervace místa. K předškolnímu vzdělávání přijímáme děti od 3 do 7 let, včetně předškoláků. Přednost při přijímání mají děti docházející více dní v týdnu (min. docházka je 2 dny v týdnu).

Do naší komunitní lesní školy hledáme od září 2020 pedagoga pro skupinu max. 10 školáčků 1. - 2. třídy. Škola je úzce propojená s naším lesním klubem, ze kterého většina dětí vychází.

Blíží se květen a s ním zápis do mateřských škol, i těch lesních. SOUHLASÍTE-li, že čas strávený VENKU je to NEJLEPŠÍ pro Vaše DĚTI a LÁKÁ Vás lesní školka .... ALE nevíte, jak to tam chodí .... pak právě pro Vás je určeno toto krátké milé ilustrační VIDEO.

"V posledních dnech se toho mnoho dělat nemůže. Ale hodně taky může. Třeba chodit do lesa. My bydlíme přímo u lesa. Chodíme tam často na procházky, běhat, relaxovat. A teď ještě častěji - uklízet. Každý den vezmu rukavice, do ruky pytel a jdu na to. Jelikož nemůžeme uklízet společně při Jarním úklidu Náměště, tak aspoň takto. Chci se s...