Novinky z Oslavánku 

S radostí vysíláme do světa zprávu, že pro nadcházející školní rok 2024/2025 máme prostor pro 5 nových dětí v Lesním klubu Oslavánek (s docházkou 2-4 dny v týdnu) a dalších 5 dětí v MiniOslavánku, proto neotálejte s přihláškou příliš dlouho. Těšíme se na Vás!

I přes nepřízeň počasí se sešla plná zahrada a společně jsme oslavili Zimní slunovrat. Děti našli nový dárek k zahradnímu dovádění. Pro dobrou náladu zahrála kapela tatínků, všichni si připily kakaem a zamlsali cukroví.

Konec školního roku se nám už blíží a tak bychom rádi, všechny naše přátele pozvali poveselit se společně v zahradě.

S radostí vysíláme do světa zprávu, že pro nadcházející školní rok 2023/2024 máme prostor pro 5 nových dětí v Lesním klubu Oslavánek (s docházkou 2-4 dny v týdnu) a dalších 5 dětí v MiniOslavánku, proto neotálejte s přihláškou příliš dlouho. Těšíme se na Vás!

Přes inzerát stále hledáme průvodce a víme, že tě najdeme. Pokud víš, že by tě průvodcování v Oslavánku bavilo a nevadilo by ti být s tuctem lesních víl a skřítků v lese, na paloučku, u potoka či na mýtině za každého počasí, ozvi se a rádi tě přivítáme do týmu! Neváhej a ozvi se mi na email blanka@oslavanek.cz nebo na telefon 732 920 960. ...