Novinky z Oslavánku 

Přejeme Vám ze srdce, krásné, šťastné Vánoce ....a v Novém roce 2020 plno radosti ve všem, co děláte, co jste.

Advent klepe na dveře, jehličnany už se zdobí od koruny po kořeny a my se do předvánočního víru též brzy vydáme. První výlet našeho vánočního stánku Oslavánku bude na Rozsvícení vánočního stromu dne 30.11.2019 od 15.30 hodin v naší krásné Náměšti na našem krásném náměstí.

VODA je v nás, všude kolem nás, je moc potřeba, hodně se o ní mluví. Když neprší, je jí málo, když prší, je jí moc. I my budeme o VODĚ mluvit. Po celý školní rok s dětmi v lesním klubu. A nejen s nimi. Otevírat studánky budeme i s dospěláky, a to pravidelně každý poslední čtvrtek v měsíci...

Srdečně zveme rodiče a přátele Oslavánku na slavnostní otevření nového zázemí lesního klubu a prohlídku lesní školy. Ve čtvrtek 12.9. od 15 hodin v zahradě Oslavánku.

Ze srdce zveme všechny Oslavánkové, jejich rodiny, přátele i zájemce o lesní školku na Letní zahradní slavnost, která se uskuteční ve středu 26. června od 15 hodin v zahradě Oslavánku. Naše předškoláky čeká slavnostní vyplutí směr škola, které společně s nimi oslavíme malou ceremonií a velkou hostinou. Důvod k oslavě máme všichni, prožíváme totiž...

Srdečně zveme všechny oslavánkové rodiny na oslavu Dne dětí ve čtvrtek 30.5. od 15 do 18 hodin. Krom minigolfu můžeme navštívit i farmu se zvířaty a bezva dětské hřiště. Malé domácí občerstvení ke společnému pikniku vítáno, v místní restauraci Na statku možno objednat vše k jídlu a pití.

Právě přijímáme nové kamarády ve věku 3 - 7 let (včetně předškoláků) do našeho dětského lesního klubu. Hlaste se, prosím vyplněním kontaktního formuláře ZDE, ozveme se Vám zpět. Nabízíme zkušební den pro dítě v doprovodu rodiče, který je u nás zdarma.